Články

Aké kolostrum (colostrum) si vybrať? Čo je to kolostrum (colostrum)? Aké účinky má kolostrum (colostrum)? To sú otázky, na ktoré sa Vám pokúsime odpovedať v tomto článku.

Pohánka je znovu objavovanou potravinou, ktorá v kuchyni našich babičiek bola celkom bežná. Je chutná i zdravá, poskytuje užitočné a zdraviu prospešné látky v tej najlepšej forme. Hodí sa na prípravu polievok, kaší, pomazánok, rizot, lievancov aj ako príloha.

 
Jedným z najúčinnejších spôsobov prevencie pred vírusovými ochoreniami je otužovanie. Otužovať by sme sa mali celý rok.
 

Ak sa budete pri zariaďovaní domu či bytu riadiť podľa zásad Feng Shui prinesiete do svojho domova harmóniu a šťastie. Tu je niekoľko rád, čo treba dodržať a čoho sa musíte vystríhať.

Origami je staré japonské umenie skladania papiera. Výraz ?origami? v japončine doslova znamená ?skladanie papiera? a skladá sa zo slov "oru" skladať, a "kami" papier. Používa sa pre všetky druhy papierových skladačiek, dokonca aj pre tie, ktoré nie sú pôvodne japonské.

Aloe Vera je rastlina, ktorá sa právom označuje za zázrak prírody. O jej pôvode, pestovaní, účinkoch a spôsobe používania sa dočítate v tomto článku

V tomto článku sa dozviete čo je to DVB - T, multiplex a veľa užitočných informácii o digitálnom televíznom vysielaní.

Nezáleží, či ste pravák alebo ľavák. Rukopis prezradí veľa. Keď chcete vedieť, aký je váš nový kolega, zistíte to podľa krátkeho odkazu, ktorý načmáral na kúsok papiera.

V tomto príspevku vám prinesieme niekoľko dobrých rád ako sa o muškáty postarať, aby boli pýchou našich terás a balkónov aj v ďalšom roku.

Čo je to kefír, aké má účinky, ako často sa pije, ako sa uskladňuje to je len niekoľko otázok, na ktoré nájdete odpovede v tomto článku.

Syndicate content
Akékoľvek preberanie, kopírovanie alebo iné širenie obsahu zverejneného na radynavody.sk je dovolené len na základe písomného súhlasu.