Kariéra a práca

Nezáleží, či ste pravák alebo ľavák. Rukopis prezradí veľa. Keď chcete vedieť, aký je váš nový kolega, zistíte to podľa krátkeho odkazu, ktorý načmáral na kúsok papiera.

Podarilo sa, máte miesto, o ktoré ste sa snažili a teraz ostáva len jedna maličkosť, čo najlepšie sa uviesť. Žiadny nováčik to nemá ľahké a je úplne jedno, či prichádzate do svojho prvého zamestnania, alebo či ste ostrieľaný profík, ktorý prešiel niekoľkými zamestnaniami. Rovnako je človek nervózny a z toho všetkého predstavovania a kradmých pohľadov kolegov, ktorí vás nenápadne okukujú ste nesvoji. A niet čomu sa čudovať. V novom prostredí medzi cudzími ľuďmi sa nikto necíti ako ryba vo vode, naviac keď si uvedomíme skutočnosť, že rozhodnú predovšetkým prvé dni , či sa na novom pracovisku budeme cítiť dobre alebo nie.

Pokiaľ sa rozhodnete podnikať formou živnosti, ponúkame Vám postup krokov ako získať živnostenské oprávnenie. Spolu so zoznamom formalít, ktoré je potrebné vybaviť sa dozviete aj to, aké dokumenty si musíte pripraviť, aby návšteva úradu nebola zbytočná.

Syndicate content
Akékoľvek preberanie, kopírovanie alebo iné širenie obsahu zverejneného na radynavody.sk je dovolené len na základe písomného súhlasu.