Ako si otestovať účinok náramku Power Balance ?

Bežní ludia ale aj vrcholoví športovci dosvedčujú, že počas nosenia náramku Power Balance sa pružnosť a flexibilita ich tela zlepšila. Dobrá stabilita a rovnováha sú základom úspechu akéhokoľvek športu. Vyskúšajte si aj vy účinnosť náramku Power Balance  podľa týchto testov :

Test stability :
Jednoduchý test stability dokáže presvedčiť aj ľudí, ktorí pristupujú k Power Balance prvý krát s nedôverou. Stačí  stáť na jednej nohe, ruky mať rozpažené a zatlačiť v oblasti lakťa alebo predlaktia zhora dole. S náramkom Power Balance človek okamžite pocíti, že jeho postoj je oveľa pevnejší a nie je jednoduché stratiť rovnováhu tak, ako v prípade testu bez náramku.

Test flexibility:
Postavte sa mierne rozkročmo, predpažte ruku a otačajte sa v trupe na stranu – v prípade predpaženej pravej ruky do prava, v prípade ľavej ruky do ľava. Pohľadom sledujte svoju ruku a zapamätajte si maximálny uhol otočenia. S náramkom Power Balance sa Vám tento uhol zväčší aj o niekoľko stupňov.
 
Originál alebo kópia ?
A ešte jedna rada : aby ste nekúpili falzifikát, pýtaje si od predajcu certifikát originality! V sekcii videá stojí za pozretie video, kde uvidíte, ako rozpoznať kópiu od originálu. Kliknite na linku :  ako rozoznať pravý a falošný power balance;

Zdroj:
Akékoľvek preberanie, kopírovanie alebo iné širenie obsahu zverejneného na radynavody.sk je dovolené len na základe písomného súhlasu.